Adjudicada Servicios

El contracte té per objecte la contractació del servei per la dinamització de l’Espai Jove de Banyeres del Penedès, incentivant les iniciatives juvenils, promovent la creació de la comissió de festes de la gent jove, el foment de relacions entre el jovent del poble, els nuclis i les urbanitzacions, entre d'altres.

Expediente: 1015/2025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Banyeres del Penedès en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92000000. Adjudicado a ASSOCIACIÓ VILLAGE ACTIVITATS JUVENILS. Se recibieron 6 ofertas.

31.200
Presupuesto base
51.480
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
92000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 may 2026, 20:03
Fecha límite
18 may 2026, 22:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIÓ VILLAGE ACTIVITATS JUVENILS
NIF
G67200048
Importe
24.470
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 may 2026
Anuncio de Pliegos 4 may 2026
Fin Plazo Presentación 18 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (92 en Tarragona)

Abierta SV/26/26

Servicio de operación, mantenimiento y seguimiento ambiental de los humedales artificiales del Delta del Ebro.

478.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000013

Contractació de l'espectacle "Actuació del grup Pepet i Marieta" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

6.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000012

Contractació de l'espectacle "Concert de Rafa Sànchez" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

22.000 €

Formalizada 2026_08

Amb motiu de la celebració de les diferents festes del municipi, aquest ajuntament organitza anualment un programa d’activitats culturals, lúdiques i festives adreçades a tota la població. Entre aquestes activitats, les actuacions musicals a càrrec d’orquestres són una de les principals atraccions i compten amb una àmplia participació ciutadana.

41.140 €

En evaluacion 105/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’Estiu, del casal de Nadal, casal dels dissabtes i les colònies d’estiu del municipi dels Pallaresos, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de Nadal i els dissabtes.

68.963 €

Formalizada 847/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Doctor Prats que es realitzarà el dia 13 de juny de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

22.000 €

Formalizada 848/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Maldita Nerea que es realitzarà el dia 11 de juliol de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

33.000 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €

En evaluacion 995/2026

És objecte del contracte la prestació del servei d’activitats dirigides que es duen a terme a la Sala Polivalent i la piscina municipal dels Pallaresos mitjançant la contractació de monitors amb personal qualificat.

14.412 €

Formalizada 2026/14311

El present plec té per objecte la regulació del servei d’actuació artística (concert) per a les Festes Majors de Deltebre 2026. El promotor (Ajuntament de Deltebre), desitja contractar la gestió i contractació de l'equip humà i material de l’artista, i de la gestió documental associada a aquest servei d'actuació a Deltebre el dia 15 d’agost de 2026, en els termes i condicions que consten als Plecs i que es concretin posteriorment entre les parts.

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Banyeres del Penedès

En evaluacion 1491/2025

Contracte del servei del Delegat de Protecció de dades (DPD) per l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i el seu organisme autònom Fundació Josep Cañas

4.900 €

En evaluacion 1491/2025

L'objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de Delegat de Protecció de Dades (DPD) de l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i del seu organisme autònom Fundació Josep Cañas. L'adjudicatari assumirà les funcions pròpies del Delegat de Protecció de Dades previstes als articles 37, 38 i 39 del RGPD i desenvoluparà, com a mínim, les actuacions descrites en la clàusula 2a del PCAP.

2.500 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 850/2026

Pavimentació de la zona intermèdia situada entre el supermercat i la cooperativa de Banyeres del Penedès.

65.566 €

Adjudicada 1123/2026

Contracte de servei de menjador per l'escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès

35.802 €