Adjudicada Suministros

El contracte té per objecte el subministrament i la instal·lació de lluminàries de tecnologia LED de potència unitària aproximada de 24,64 W amb un flux lluminós mínim de 3.600 lm i temperatura color de 3.000 K. Les lluminàries a subministrar poden tenir característiques elèctriques i lumíniques superiors a les indicades, però en tot cas compliran amb el Decret 190/2015, del 25 d’agost, de desplegament de la Llei 6/2001, del 31 de maig, d’ordenació ambiental de l’enllumenat per a la protecció del medi nocturn.

Expediente: 2026/250

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de la Bisbal del Penedès en Tarragona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 31682000. Adjudicado el 7 abr 2026 a Aeronaval de Construcciones e Instalaciones, SA. Se recibió 1 oferta.

113.783
Presupuesto base
113.783
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31682000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 abr 2026, 10:05

Adjudicación

Adjudicatario
Aeronaval de Construcciones e Instalaciones, SA
NIF
A28526275
Importe
113.783
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 06:24

Mismo sector y zona (31 en Tarragona)

En evaluacion 52_2026_CNT

Subministrament, mitjançant lloguer, dels equips i/o elements que constituiran l’enllumenat ornamental nadalenc i el seu transport i manteniment, per procediment obert, i inici de la licitació.

61.000 €

Adjudicada 38/2026 - A1 Adhesió ACM

Adhesió de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, S.A. (CEMSSA) al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) - Lot 1 (Baixa tensió: fins a 15 kW)

17.189 €

En evaluacion 2026-18

Ejecución de las actuaciones definidas en el proyecto de "Reforma integral del alumbrado público del Polígono Industrial de Valls – FASE 4"

94.807 €

En evaluacion 4747/2025

subministrament de material elèctric per la Brigada Municipal.

45.000 €

Adjudicada 2026-0001487

Pròrroga de la contractació del subministrament d'energia elèctrica de la seu del Consell Comarcal de l'Alt Camp (expedient amb referència interna 8100170005-2025-0000179), mitjançant contractació basada en l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Exp. 2023.04), Lot 7.

12.397 €

Adjudicada 1717/2026

Contractació basada del lot 2 i 59 pel subministrament i serveis d'instal·lació d'enllumenat públic dins l'Acord Marc de serveis i subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (2022.07)

37.181 €

Formalizada SUM-26-0266-SOM

Suministro e instalación de un grupo electrógeno para el centro de umivale Activa de Reus Tecnoparc (Tarragona)

28.000 €

Formalizada 5206/2023

Contractació del servei tècnic especialitzat de llum, so i audiovisuals, i pel lloguer d'equips d'il·luminació i de so d'espectacles en viu, inclòs transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge del material subministrat, per a la realització dels espectacles inclosos a la programació del Celler de Vila-seca.

102.289 €

Formalizada 2026/430264

Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.

44.030 €

Desierta 8931/2025

Subministrament de material elèctric per treballs que realitza la Brigada Municipal en el mateniment d'edificisi vies publiques del municipi de Roda de Berà.

45.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal del Penedès

Abierta 2026/108

Servei de comunicació institucional i gestió de xarxes

82.800 €

Prevista 2026/721

L’objecte del contracte és la prestació del servei de dinamització dels espais per a les persones grans del municipi de la Bisbal del Penedès, en concret: a. Activitat física i esportiva als espais del parc de salut Pavelló municipal ( Nucli ) Parc de salut de la Miralba Parc de salut de Priorat Parc de salut de Can Gordei Parc de salut de l’Esplai b. Servei de dinamització dels espais per a gent gran als locals : Local social del Priorat, Can Gordei, Miralba, l’Esplai i al Racó de la gent gran del nucli de la Bisbal del Penedès

Prevista 2026/1464

L’objecte del present contracte és el servei de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí municipal. Concretament: - Consultoria i assessorament en el contingut - Recopilació i seguiment del material generat i tramès per l’Ajuntament - Establiment i manteniment d’una dinàmica interna per a la producció i difusió de notícies - Recerca d’informació complementària - Redacció de textos (70% en català i 30% en castellà) - Redacció de titulars - Coordinació d’espais - Tractament i retoc d’imatges - Recerca d’imatges de recurs - Doble correcció ortogràfica i d’estil - Edició i maquetació de diverses proves - Edició de l’exemplar en format PDF - Impressió: * Format DIN-A4 210x297mm * 20 planes * Paper estucat, volum 100 g a 2 cares, 4 + 4 tintes i 2 grapes * Tirada de 1.800 exemplars de cada número * 6 revistes anuals (bimestral) - Lliurament a les dependències de l’Ajuntament

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Adjudicada 2026/679

L’objecte del contracte és el servei d’organització de la Festa Major del nucli de la Bisbal del Penedès del 11 d’Agost al 2026 al 16 d’Agost del 2026 concretament : subministrament de l’escenari la coberta poligonal , sonorització de diefrents actes, cabines sanitàries , servei de bar i cabines pels artistes convidats . Aforament previst 2.200 persones . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 59. Organització d’esdeveniments – Tarragona

22.700 €