Formalizada Suministros

El contracte té per objecte el subministrament d’energia elèctrica a la seu de la Fundació Privada Antoni Tàpies, situada al carrer d’Aragó, 255 de Barcelona, per cobrir les necessitats energètiques dels seus punts de consum. Inclou també la gestió integral associada al subministrament, garantint la continuïtat del servei i el compliment dels estàndards de qualitat exigibles.

Expediente: 03/2026

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 27 jul 2026 a EDP CLIENTES S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

90.834
Presupuesto base
327.001
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 may 2026, 20:02
Fecha límite
18 jun 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
EDP CLIENTES S.A.U.
NIF
A74472911
Importe
90.834
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 may 2026
Anuncio de Pliegos 18 may 2026
Fin Plazo Presentación 18 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €