Desierta Servicios

El contracte té com a objecte l’elaboració, transport i lliurament del càtering pel personal dels cossos de seguretat, d’emergències i Brigada municipal i pel personal dels concerts ‘Barraques de Patum’ durant els cinc dies principals de les festes de La Patum (dimecres, dijous, divendres, dissabte i diumenge de la setmana de Corpus, que és de calendari variable anualment). A més de l’elaboració, transport i lliurament del càtering, el present contracte contempla el subministrament, incloent el transport, del mobiliari necessari per a conservar i consumir els àpats lliurats. En el plec de prescripcions tècniques particulars, s’especifiquen les característiques del servei i subministrament del càtering, les característiques del subministrament del mobiliari i els requisits legals. El contracte conté prestacions típiques de serveis i de subministrament i es considera adient la contractació conjunta d’acord amb l’art.18 de la LCSP i art.34.2 de la LCSP al tractar-se de prestacions que es troben directament vinculades entre sí i mantenen relacions de complementarietat; essent la prestació principal del contracte els serveis. Es tracta d’un contracte en funció de les necessitats (disposició addicional trenta-tresena de la LCSP).

Expediente: 885/2026

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament de Berga. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55523000.

32.705
Presupuesto base
52.328
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
55523000
Publicación
20 mar 2026, 14:07
Fecha límite
8 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Berga

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Ajuntament de Berga