Formalizada Suministros

El contracte mixt de subministrament i serveis té per objecte el subministrament de 79 equips de comunicació portàtil, amb els seus accessoris per a la utilització de la xarxa Rescat, així com el servei de reparació per 110 unitats de reparacions deles emissores ja existents, que així ho requereixin, del total de l'inventari realitzat en l'annex A del present plec, que actualment disposen els agents de la Policia Municipal de Sabadell. Els equips de comunicació portàtils son considerats com una eina essencial per a la coordinació i comunicació entre els comandaments de la Policia Municipal de Sabadell i els agents del cos.Amb el subministrament dels nous equips i el servei de reparació dels equips ja existents, espretén facilitar la comunicació entre els Serveis de l'Ajuntament de Sabadell, la Policia Municipal i els cossos de seguretat i d'emergència, ajudant a controlar les situacions que puguin comprometre la seguretat dels ciutadans i dels treballadors de l'Ajuntament de Sabadell.

Expediente: SGT/2025/891

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 32344210. Adjudicado el 1 abr 2026 a ZENON DIGITAL RADIO, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

87.131
Presupuesto base
97.652
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32344210
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 04:11
Fecha límite
7 feb 2026, 00:59
Duración
4 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ZENON DIGITAL RADIO, S.L.
NIF
B65135410
Importe
64.491
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta TNE/2026/24

338/2026 Tasques d'inspecció, recollida i anàlisis de mostres d'abocaments industrials, de l'entrada i sortida de les EDARS i de la llera del riu Sec i del riu Ripoll

200.222 €

Abierta OTU/2026/310

334,335,336,337/2026 Servei de supervisió d'aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: Seguretat i salut, legionel·losi, risc d'arbrat i plagues

157.247 €

Abierta SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025

242.448 €