Formalizada Suministros

El contracte consisteix en el subministrament i instal·lació de senyals, així com el manteniment i conservació de la senyalització de la ciutat. S’inclouen tasques de reparació de senyalització, així com neteja i reposició de senyals caigudes o en mal estat. S’inclouen els tipus de senyals existents a la ciutat de Lleida i terme municipal. La tipificació del contracte és de subministrament donat que els percentatges del pressupost global es distribueixen de la següent forma: subministraments (55%) i serveis (45%).

Expediente: SUB_OBE_2025_0011

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 15 meses. Categoría CPV 44810000. Adjudicado el 29 ene 2026 a SEGUSENYAL SL. Se recibieron 3 ofertas.

103.286
Presupuesto base
113.286
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
44810000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:50
Fecha límite
18 sep 2025, 12:00
Duración
15 meses

Adjudicación

Adjudicatario
SEGUSENYAL SL
NIF
B25472515
Importe
103.286
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Mismo sector y zona (44 en Lleida)

Abierta 272/2026

Obres necessàries per a la substitució de les fusteries metàl·liques exteriors existents al Poliesportiu Els Til·lers de Sort per noves fusteries de PVC amb prestacions millorades d'aïllament tèrmic i estanquitat.

89.986 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000287

Subministrament de turbines per a les estacions de muntanya d’Espot, Port Ainé i Boí Taüll(POSS13/26)

46.400 €

Formalizada TSA0076857-103

PRTR.Contrato Basado de "Acuerdo Marco para el suministro de tubería y accesorios de polietileno PE100 durante el periodo 2024 – 2027, en el Marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia Financiado por la Unión Europea – NextGenerationEU y resto de encargos". Modernización regadío CRR Urgell

28.700 €

Formalizada TSA0077391-065

PRTR.Contrato Basado del "Acuerdo Marco para el Suministro de Tubería y Accesorios para Saneamiento y Drenaje durante el Periodo 2024-2027, en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia Financiado por la Unión Europea-NextGenerationEU, y resto de encargos". OBRA: Modernización regadío CRR Urgell

25.400 €

Formalizada TSA0077295-19

Contrato basado en el acuerdo marco para el Suministro en obra de piezas de calderería durante el periodo 2024 – 2027, en el ámbito de la unidad territorial nº 2 (Aragón, Cataluña, Comunidad Valenciana, Murcia e Islas Baleares) Nº 0273094 MODERNIZACIÓN REGADIOS CR URGE, PRTR

204.420 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0010

L’objecte del contracte és el subministrament (mitjançant lloguer) dels escenaris i altres infraestructures necessàries per dur a terme les activitats organitzades per la regidoria de Festes de l’Ajuntament de Lleida amb motiu de les Festes de la Tardor de 2026 (que tenen lloc al mes de setembre), i la Festa Major de 2027 (que té lloc al mes de maig).

104.000 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 09

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació d’estands interiors i mobiliari per la fira Lleida airchallenge

45.000 €

Formalizada 3049/2023

Memòria de conservació, manteniment i reparacions menors de camins de titularitat municipal 2024. MEMÒRIA TÈCNICA VALORADA D’ACTUACIONS DE SOTEIG, de data d’abril de 2024, emesa per part de l’arquitecte municipal.

122.924 €

Formalizada 2627/2022B

Descrita en la memòria i demés documentació tècnica.

156.918 €

Formalizada 1228/2022

Execució dels treballs descrits en la MEMÒRIA DE REGENERACIÓ EN CALENT DEL CAMÍ DE CAP DE LA VALL, de data de maig de 2022, emesa per part d'Oscar Masot Mata, arquitecte municipali Santi Gomez Alvira, tècnic de medi ambient municipal.

161.876 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €