En evaluacion Servicios

Eina que aporti informació objectiva sobre les tendències de comportament de les persones candidates dels diversos processos de selecció convocats en 4 àrees de comportament: Dominància, Influència, Estabilitat i Acompliment. El servei inclourà: Disposar de diferents tipologies d'informe DISC (més breus o més complerts) per tal d'assegurar la màxima adequació entre el contingut de l'informe i les necessitats o criticitat de la posició. Tota l'experiència del candidat es desenvoluparà en català com a idioma vehicular, tant a la plataforma, com en el test, en els informes i en qualsevol interacció amb les persones candidates. Gestió àgil de les peticions d'informes. Suport en la interpretació dels informes. Certificació de l'empresa.

Expediente: 2607OB01

Contrato de servicios en evaluación por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 79000000.

12.000
Presupuesto base
48.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79000000
Publicación
27 jul 2026, 19:37
Fecha límite
24 jul 2026, 15:00
Duración
4 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 24 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)