Formalizada Suministros

ECAU 8776/2018 Subministrament d'un sistema d'automatització de processos Smart, que inclou la construcció d'una infraestructura LoRaWAN i el desenvolupament i la implantació d'un mòdul de la plataforma de ciutat intel·ligent per al processament d'esdeveniments complexos

Expediente: ECAU 8776/2018

Subministrament d'un sistema d'automatització de processos Smart, que inclou la construcció d'una infraestructura LoRaWAN i el desenvolupament i la implantació d'un mòdul de la plataforma de ciutat intel·ligent per al processament d'esdeveniments complexos. El contracte inclourà l'aprovisionament dels bens corresponents, la instal·lació i es garantirà durant el termini de 2 anys el correcte funcionament de les infraestructures físiques, l'actualització i les millores evolutives del programari.

49.580
Presupuesto base
29.580
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 jul 2026, 19:00

Organismo contratante

Ajuntament de Terrassa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 jul 2026
Anuncio de Pliegos 7 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2026
Anuncio de Formalización 9 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Terrassa

Abierta ECAS 01502/2026

ECAS 01502/2026 servei de prevenció aliè per a l’especialitat preventiva de medicina del treball i l’especialitat d’higiene industrial i donar suport en la realització de les activitats de les especialitats preventives de seguretat en el treball i ergonomia i psicosociologia aplicada

529.000 €

Abierta ECAS 01502/2026

El objeto del contrato es el servicio de prevención ajeno para la especialidad preventiva de medicina del trabajo y la especialidad de higiene industrial y soporte en la realización de las actividades de las especialidades preventivas de seguridad en el trabajo y ergonomía y psicosociología aplicada. Asimismo se harán aquellas pruebas analíticas o asistenciales vinculadas a riesgos específicos de algunas actividades profesionales (analítica de plomo, serología Hepatitis A, serología hepatitis B, vacunación tétanos, vacunación Hepatitis A y B, vacuna antirrábica, serología de la rabia, etc.)

345.000 €

Abierta ECAS 01988/2026

ECAS 01988/2026 Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

131.071 €

Abierta ECAS 07934/2026

ECAS 07934/2026 Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme.

58.064 €

Abierta ECAS 01988/2026

Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

59.578 €

En la misma provincia (Barcelona)