Formalizada Suministros

ECAU 16578/2025 Dret d’ús, manteniment i suport del programari de gestió de serveis tecnològics del fabricant EasyVista

Expediente: ECAU 16578/2025

Dret d’ús, manteniment i suport del programari de gestió de serveis tecnològics del fabricant EasyVista Aquest programari permet gestionar els diferents processos (incidències, peticions, coneixement, etc.) i actius tecnològics corporatius. Resum dels elements de Easyvista a incloure en el objecte del contracte: * EV Service Manager: llicències concurrents: * Tots els processos ITSM (Incidències, problemes, canvis, actius, contractes, CMDB, Knowledge base, etc.) * Portals d’usuaris (Servei Apps) * Sense límit d’usuaris finals ni usuaris aprovats. * Modul IA * Integració de EasyVista amb l’aplicació Microsoft Teams. * Suport tècnic ( Serveis proactius i perfectius).

148.650
Presupuesto base
148.650
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Terrassa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2026, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Terrassa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2026
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 12:16

Más licitaciones de Ajuntament de Terrassa

Abierta ECAS 01502/2026

ECAS 01502/2026 servei de prevenció aliè per a l’especialitat preventiva de medicina del treball i l’especialitat d’higiene industrial i donar suport en la realització de les activitats de les especialitats preventives de seguretat en el treball i ergonomia i psicosociologia aplicada

529.000 €

Abierta ECAS 01502/2026

El objeto del contrato es el servicio de prevención ajeno para la especialidad preventiva de medicina del trabajo y la especialidad de higiene industrial y soporte en la realización de las actividades de las especialidades preventivas de seguridad en el trabajo y ergonomía y psicosociología aplicada. Asimismo se harán aquellas pruebas analíticas o asistenciales vinculadas a riesgos específicos de algunas actividades profesionales (analítica de plomo, serología Hepatitis A, serología hepatitis B, vacunación tétanos, vacunación Hepatitis A y B, vacuna antirrábica, serología de la rabia, etc.)

345.000 €

Abierta ECAS 01988/2026

ECAS 01988/2026 Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

131.071 €

Abierta ECAS 07934/2026

ECAS 07934/2026 Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme.

58.064 €

Abierta ECAS 01988/2026

Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

59.578 €

En la misma provincia (Barcelona)