En evaluacion Servicios

ECAS 02615/2026 Servei d’inspecció de clavegueram de la ciutat de Terrassa.

Expediente: ECAS 02615/2026

L’objecte del contracte inclou la inspecció de l’estat de la xarxa de clavegueram i els elements que la componen, arran de les incidències que puguin detectar els inspectors del servei, així com d’aquelles comunicades pels ciutadans.

59.600
Presupuesto base
59.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Terrassa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 14:32

Organismo contratante

Ajuntament de Terrassa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:32

Más licitaciones de Ajuntament de Terrassa

Abierta ECAS 01502/2026

ECAS 01502/2026 servei de prevenció aliè per a l’especialitat preventiva de medicina del treball i l’especialitat d’higiene industrial i donar suport en la realització de les activitats de les especialitats preventives de seguretat en el treball i ergonomia i psicosociologia aplicada

529.000 €

Abierta ECAS 01502/2026

El objeto del contrato es el servicio de prevención ajeno para la especialidad preventiva de medicina del trabajo y la especialidad de higiene industrial y soporte en la realización de las actividades de las especialidades preventivas de seguridad en el trabajo y ergonomía y psicosociología aplicada. Asimismo se harán aquellas pruebas analíticas o asistenciales vinculadas a riesgos específicos de algunas actividades profesionales (analítica de plomo, serología Hepatitis A, serología hepatitis B, vacunación tétanos, vacunación Hepatitis A y B, vacuna antirrábica, serología de la rabia, etc.)

345.000 €

Abierta ECAS 01988/2026

ECAS 01988/2026 Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

131.071 €

Abierta ECAS 07934/2026

ECAS 07934/2026 Servei de guies i informadors turístics per a l’Oficina de Turisme i el programa de visites guiades del Servei de Turisme.

58.064 €

Abierta ECAS 01988/2026

Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

59.578 €

En la misma provincia (Barcelona)