Adjudicada Servicios

EC_2025/20: Manteniment i evolutiu web 3 ATMs

Expediente: ATMCT-2026-7

L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de manteniment i evolutiu dels portals web dels Consorcis del Transport Públic de l’Àrea de Girona, l’Àrea de Lleida i del Camp de Tarragona per a l’any 2026.

59.250
Presupuesto base
59.250
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 14:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 14:41

Más licitaciones de Consorci del Transport Públic del Camp de Tarragona - ATM Camp de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)