E2566: Obra de reforma de la instal·lació de climatització mitjançant aerotèrmia a l'equipament GEPA del CSUC a Lleida

Expediente: E2566

L’objecte del present projecte és la definició de l’obra de reforma de la instal·lació de climatització mitjançant aerotèrmia, que substituirà l’actual instal·lació i les modificacions a realitzar a l’actual xarxa de distribució d’aigua.

95.897
Presupuesto base
95.897
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
12 nov 2025, 16:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 nov 2025
Anuncio de Pliegos 12 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Abierta E2486

E2486: Contractació de la prestació del servei de centre de procés de dades (CPD)

2.653.462 €

Abierta E2486

Contractació conjunta, mitjançant procediment obert subjecte a regulació harmonitzada, de la prestació integrada dels serveis de centre de procés de dades (CPD), infraestructura digital i serveis associats necessaris per donar suport a l’allotjament, processament, emmagatzematge, connectivitat, seguretat i explotació dels sistemes d’informació de les entitats participants, d’acord amb les condicions establertes en aquest Plec i en el Plec de Prescripcions Tècniques. La contractació té per finalitat posar a disposició de les entitats participants una infraestructura tecnològica comuna, segura, escalable i eficient, que permeti donar resposta a les necessitats presents i futures derivades de la prestació dels seus serveis públics, garantint la continuïtat operativa, la seguretat de la informació, la disponibilitat dels serveis i la racionalització de la despesa pública mitjançant una compra conjunta coordinada pel Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC).

829.207 €

Abierta 22/22

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) que té com a finalitat la selecció de proveïdors per al subministrament d'energia per a les institucions inicials que formen part del grup de compra.

939.575.522 €

Abierta E2310

Centralitzar la selecció de proveïdors per la prestació de serveis de formació i altres serveis bàsics associats a les diferents entitats adherides al grup de compra del CSUC. Les entitats inicialment adherides són: • Universitat de Barcelona (UB) • Universitat de Girona (UdG) • Universitat Rovira i Virgili (URV) • Fundació Universitat Oberta de Catalunya (UOC) • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

4.980.000 €

Abierta E2301

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) permetrà facilitar a les entitats participants el subministrament d’equips informàtics amb sistema operatiu Mac OS i iOS, equips portàtils, convertibles, tauletes, telèfons intel·ligents (smartphones), equips d’altes prestacions gràfiques, Mini PC, All in One, servidors NAS de sobretaula i, per a tots ells, accessoris addicionals, atribuint la licitació al CSUC. Les entitats inicialment adherides a la present contractació són les referenciades a l'apartat A.1 del Quadre de característiques del PCAP. L’objecte del contracte es fracciona en set categories: Categoria 1: Equipament informàtic amb sistemes operatius macOS, iOS i accessoris. Categoria 2: Equipament informàtic portàtil o convertible i accessoris. Categoria 3: Equipament informàtic tauletes o smartphones i accessoris. Categoria 4:. Equipament informàtic d’altes prestacions gràfiques i accessoris. Categoria 5: Equipament informàtic mini PC i accessoris. Categoria 6: Equipament informàtic All in One i accessoris. Categoria 7: Equipament informàtic servidors NAS de sobretaula i accessoris.

38.700.000 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicio consistente en trabajos de elaboración, revisión y actualización del inventario general consolidado de la Diputació de Lleida y de sus organismos autónomos

384.368 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €