Formalizada Servicios

Donar un servei d’habilitació, suport i orientació de sistemes de comunicació augmentativa i alternativa d’alta especificitat per a persones que no poden comunicar-se amb llenguatge oral ni escrit a causa de discapacitats motores i d’altres tipologies. El servei, també farà suport i formació als professionals de serveis de la xarxa pública de serveis socials que atenen aquestes persones i col·laborarà amb el Departament de Drets Socials i Inclusió en aquest àmbit.

Expediente: BE-2026-33.

Contrato de servicios formalizado por Departament de Drets Socials i Inclusió. Procedimiento abierto. Categoría CPV 85312300. Adjudicado el 2 mar 2026 a FUNDACIÓ BOSCH I GIMPERA. Se recibió 1 oferta.

82.629
Presupuesto base
413.146
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85312300
Publicación
4 mar 2026, 14:05
Fecha límite
13 ene 2026, 13:00

Adjudicación

Adjudicatario
FUNDACIÓ BOSCH I GIMPERA
NIF
G08906653
Importe
82.007
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Más licitaciones de Departament de Drets Socials i Inclusió