En evaluacion Servicios

DO CSS CQ estació recàrrega elèctrica d'autobusos (EREA) Fase 1 cotxera Horta

Expediente: 16118196

Direcció d’Obra, Coordinació Seguretat i Salut i Control de Qualitat de l’execució del projecte de les obres de fase 1 de l’estació de recàrrega elèctrica d’autobusos (EREA) a la cotxera d’Horta

16.490
Presupuesto base
12.790
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 10:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

En la misma provincia (Barcelona)