Adjudicada Servicios

Disseny, construcció, decoració, muntatge i desmuntatge, així com, transport, supervisió i prestacions del serveis complementaris dels estands que l’Agència Catalana de Turisme utilitzarà a les fires de turisme a realitzar durant l’any 2027, i en cas de pròrroga, els anys 2028 i 2029.

Expediente: ACT-2026-34

Contrato de servicios adjudicado por Agència Catalana de Turisme. Procedimiento abierto. Categoría CPV 39154100. Adjudicado a Estudi Ferran Sendra, S.L. Se recibieron 4 ofertas.

1.995.840
Presupuesto base
7.089.024
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
39154100
Publicación
3 jun 2026, 16:10
Fecha límite
22 jun 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
Estudi Ferran Sendra, S.L
NIF
B59066274
Importe
1.995.840
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Agència Catalana de Turisme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jun 2026
Anuncio de Pliegos 3 jun 2026
Fin Plazo Presentación 22 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Agència Catalana de Turisme