Adjudicada Suministros

Disposar l’adhesió de l’Ajuntament de Blanes al contracte 2023.04.A03 de l’acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) i aprovar la contractació del subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministrament (CUPS) de titularitat de l’Ajuntament de Blanes del Lot 1 (tarifa 2.0TD).

Expediente: 2026/00004007H

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Blanes. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 09300000. Adjudicado el 30 mar 2026 a IBERDROLA CLIENTES SA. Se recibió 1 oferta.

260.331
Presupuesto base
260.331
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
09300000
Publicación
14 abr 2026, 10:05

Adjudicación

Adjudicatario
IBERDROLA CLIENTES SA
NIF
A95758389
Importe
260.331
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes