Adjudicada Suministros

Disposar l’adhesió de l’Ajuntament de Blanes, a la primera pròrroga del contracte 2023.04.A02 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) i aprovar la contractació del subministrament d’energia elèctrica dels punts de subministrament (CUPS) de titularitat de l’Ajuntament de Blanes, del lot 2 (tarifes 3.0TD o 3.0TDVE)

Expediente: 2024/00015383L

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Blanes. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09300000. Adjudicado el 30 mar 2026 a ENDESA ENERGÍA SAU. Se recibió 1 oferta.

578.512
Presupuesto base
578.512
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09300000
Publicación
13 abr 2026, 12:08
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ENDESA ENERGÍA SAU
NIF
A81948077
Importe
495.868
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes