Abierta 20 oct 2026 (46d 4h) Servicios

Dirección de execución e coordinación de seguridade e saúde das obras para a construción dun edificio de 168 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes e rochos na parcela A da Unidade de Actuación Norte 1-Norte 2, en Garabolos, no Concello de Lugo. Por lotes

Expediente: VPG-2026-0061

Contrato de servicios publicado por Sociedade de Vivenda Pública de Galicia, S.A.. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 20 oct 2026.

468.190
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Publicación
4 sep 2026, 11:09
Fecha límite
20 oct 2026, 16:00 (46d 4h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 20 oct 2026
Finaliza en 46 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 10:00