Abierta Sin plazo publicado Servicios

DIRECCIÓ DE LES OBRES D'AMPLIACIÓ DE L'ESTACIÓ REGENERADORA D'AIGÜES DE L'ESTACIÓ DEPURADORA D'AIGÜES RESIDUALS DE L'ESCALA AL TM D'ALBONS – COFINANÇAT PEL FONS EUROPEU DE DESENVOLUPAMENT REGIONAL (FEDER) DE LA UNIÓ EUROPEA, EN EL MARC DEL PROGRAMA DEL FEDER DE CATALUNYA 2021-2027

Expediente: CTN2600219

Direcció de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TM d'Albons - Cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

133.816
Presupuesto base
133.816
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Albons, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 23:12
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

En la misma provincia (Girona)