Formalizada Servicios

Dinamització de l’activitat de la sardinada que es desenvolupa dins de la festivitat de les Festes del Mar 2025. Aquesta licitació es reserva a entitats o associacions locals sense ànim de lucre. La llicència autoritzarà l’ocupació de via pública, al pàrquing situat entre el c/ 502 i el c/ 9 bis. La barra de bar ocuparà 9 m lineals, ubicats dins del pàrquing just davant del mòdul de kittesurf. En total una superfície aproximada de 30 m2. Veure plànol de l’Annex 1. L’ocupació de l’espai del domini públic es durà a terme única i exclusivament el dia i en la franja horària següent: Dissabte 12 de juliol de les 20 h i fins a les 23.30 h Els horaris de muntatge i desmuntatge s’hauran de coordinar amb l’organització municipal. La venda de tiquets serà fins a mitja hora abans de la finalització de l’activitat.

Expediente: CUL 2025/10630

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Castelldefels en Barcelona. Categoría CPV 39172100. Adjudicado el 12 jul 2025 a AGRUPACIÓ PIRATES SARDINERS I TRABUCAIRES DE CASTELLDEFELS. Se recibió 1 oferta.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
39172100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 abr 2026, 14:04
Fecha límite
17 jun 2025, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
AGRUPACIÓ PIRATES SARDINERS I TRABUCAIRES DE CASTELLDEFELS
NIF
G62611793
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Castelldefels

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación 17 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 abr 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelldefels