Digitalització del Servei d’Abastament d’Aigua de Vilassar de Dalt

Expediente: GEVD2025000048

Execució de les obres, subministraments i serveis integrats en el “Projecte de Digitalització del Servei d’Abastament d’Aigua de Vilassar de Dalt”.

577.828
Presupuesto base
255.056
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vilassar de Dalt, Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 ene 2026, 13:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ene 2026
Anuncio de Pliegos 19 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 ene 2026
Anuncio de Formalización 19 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17