Formalizada Servicios

diagnòstic d’enverinament (Insecticides de les famílies dels carbamats, organofosforats, neonicotinoides, piretroides i organoclorats; estricnina; barbitúrics; i rodenticides com la cloralosa, així com derivats indandiónics i cumarínics.) en 30 mostres anuals procedents del conjunt dels Centres de Fauna del DTES i gestionats per Forestal Catalana, (principalment Torreferrussa, Vallcalent i Aiguamolls de l’Empordà, que són els centres amb servei veterinari que realitzen informes forenses i són els centres de referència en aquestes investigacions).

Expediente: GA04-26V2

Contrato de servicios formalizado por Forestal Catalana, SA. Categoría CPV 71900000. Adjudicado el 14 abr 2026 a Universidad de Castilla-La Mancha. Se recibió 1 oferta.

19.800
Presupuesto base
19.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71900000
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
17 mar 2026, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
Universidad de Castilla-La Mancha
NIF
Q1368009E
Importe
18.950
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA