Abierta Sin plazo publicado Obras

Diagnosi i consolidació del Pont de Torrent

Expediente: X2022000154

Obres de consolidació estructural i restauració del Pont del Torrent situat a les afores del terme municipal de Cervià de Ter, amb la finalitat d’assegurar el seu comportament estructural i futur manteniment com a element del sistema viari històric.

66.644
Presupuesto base
66.644
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cervià de Ter, Girona (Cataluña)
Publicación
21 abr 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

AJUNTAMENT DE CERVIÀ DE TER

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:12

Más licitaciones de AJUNTAMENT DE CERVIÀ DE TER

En la misma provincia (Girona)