Formalizada Servicios

Desenvolupament d’enquesta de satisfacció del client pels anys 2026 i 2028. Els treballs a contractar consisteixen en la realització de dues enquestes (any 2026 i any 2028) dirigides a: - Ens locals i supramunicipals - Companyies gestores de l’abastament en baixa L’objectiu principal de l’enquesta és conèixer el grau de satisfacció dels clients d’ATL amb el servei d’abastament en alta.

Expediente: 2026-0103-OSE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 30 meses. Categoría CPV 79311300. Adjudicado el 3 sep 2026 a PSYMA IBERICA MARKETING RESEARCH, SL. Se recibieron 7 ofertas.

12.000
Presupuesto base
12.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79311300
Publicación
21 may 2026, 12:09
Fecha límite
8 jun 2026, 15:00
Duración
30 meses

Adjudicación

Adjudicatario
PSYMA IBERICA MARKETING RESEARCH, SL
NIF
B84453562
Importe
7.990
Ofertas recibidas
7

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación 8 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:24

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)