Formalizada Servicios

.- Definir tècnicament l'abast dels treballs a realitzar. .- Determinar l'estructura i contingut del document a redactar. .- Determinar les prescripcions exigides sobre l'equip humà i material necessari per a la redacció dels treballs. .- Definir el termini d'execució dels treballs. .- Determinar el pressupost de licitació d'execució dels treballs. Aquesta contractació es pot dividir en lots perquè els treballs es realitzen en àmbits territorials diferents (conques hidrogràfiques de Costa Brava sud, del Maresme, del Garraf, del Foix i de rieres Meridionals), i perquè poden realitzar-se de forma seqüencial i sense interrupció per a garantir la seva finalització en els terminis d'execució previstos. S'han fet dos lots per a dotar els contractes d'imports similars, ja que cada tram és independent dels altres i no hi ha cap tipus de connexió. No podrà recaure en el mateix licitador l'adjudicació de més d'un lot, amb l'objecte d'evitar la concentració excessiva de treballs que pugui posar en perill la correcta consecució del contracte, així com per facilitar l'accés de les PYMES segons estableix l'article 1.3 de la LCSP. En aquest sentit, si un mateix licitador és el que ha presentat l'oferta amb la millor relació qualitat-preu en més d'un lot, resultarà adjudicatari del lot en el qual hagi obtingut una major puntuació en els criteris qualitatius. En el cas que també hagi obtingut la mateixa puntuació en els criteris qualitatius, resultarà adjudicatari del lot en el qual hagi obtingut major puntuació en el criteri qualitatiu de major pes. En cas de persistir un possible empat, resultarà adjudicatari del lot amb major pressupost de licitació.Només en el cas que l'aplicació d'aquesta norma condueixi a declarar el procediment desert, la Mesa podrà proposar l'adjudicació de més d'un lot a un mateix licitador.

Expediente: CTN1900648

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 14 meses. Categoría CPV 71335000. Adjudicado el 28 may 2020 a INCLAM, S.A.. Se recibió 1 oferta.

124.500
Presupuesto base
124.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71335000
Publicación
23 ago 2026, 12:00
Fecha límite
3 feb 2020, 13:00
Duración
14 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
INCLAM, S.A.
NIF
A78224524
Importe
68.225
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 ago 2026
Anuncio de Pliegos 23 ago 2026
Fin Plazo Presentación 3 feb 2020
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)