Desierta Servicios

CUL-2026-0069: Servicio de restauración del coro lígneo de la catedral de Santa María de Lugo., cofinanciada por la Unión Europea en un 60 % del gasto elegible, en el marco del Programa Galicia Feder 2021-2027

Expediente: PcPG/2026/827975

Contrato de servicios declarado desierto por Consellería de Cultura, Lingua e Xuventude en Lugo. Procedimiento abierto. Categoría CPV 92522000.

285.789
Presupuesto base
236.189
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92522000
Lugar de ejecución
Lugo (Galicia)
Publicación
7 may 2026, 11:11
Fecha límite
25 may 2026, 16:00
Lote
0

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación 25 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (92 en Lugo)

Formalizada 7885/2026

Actuacións de orquestras

34.000 €

En evaluacion 1019/2026

O servizo de ludoteca é un programa de lecer e tempo libre ofertado dende o Concello ás familias con fillos/as en idade escolar entre 3 e 12 anos, dende as 16:00 horas as 20:00 horas, para axudar a conciliación da vida familiar e laboral das familias de Palas de Rei e da comarca da Ulloa.

40.258 €

Adjudicada PcPG/2026/828786

Prestación de la actividad de yoga

21.297 €

En evaluacion PcPG/2026/828770

Contratación de la prestación del servicio de escuelas deportivas municipales

7.467 €

Formalizada 2026/CON_02/000046

Prestación dos servizos de organización integral, produción técnica, soporte loxístico, subministración de infraestrutura efémera, xestión da seguridade,cobertura audiovisual e execución material da xornada deportivo-divulgativa orientada á promoción da igualdade no deporte denominada "Iberdrola Surfing Day - Burela 2026"

25.660 €

Formalizada 2026/CON_02/000045

O obxecto principal deste contrato é a contratación do Grupo de Ninghures para a realización de 3 concertos a realizar os días: 26 de xullo en Castroverde, 22 de agosto en Navia de Suarna e 28 de agosto en Sarria

31.800 €

En evaluacion 1664/2026

Escolas deportivas municipais de: ioga, pilates, ximnasia de mantemento e iniciación deportiva

23.936 €

En evaluacion 475/2026

Servizo de campamento de verán "Xermade Concilia "

8.965 €

Desierta PcPG/2026/828502

Prestación de la actividad de yoga

9.855 €

Formalizada PcPG/2026/828500

Servicio de gestión del campamento para la juventud del Ayuntamiento de Xove

21.353 €

Más licitaciones de Consellería de Cultura, Lingua e Xuventude