Formalizada Suministros

CT2025310_SUBMINISTRAMENT I ADEQUACIÓ ESPAIS RESONÀNCIA MAGNÈTICA 1,5 TESLES I EL SEU MANTENIMENT PER L'HOSPITAL COMARCAL MÓRA D'EBRE

Expediente: CT2025310

Contractació del subministrament i adequació dels espais d’una Ressonància Magnètica (RM) 1,5 Tesles per l’Hospital Comarcal de Móra d’Ebre, així com el seu manteniment associat.

1.896.000
Presupuesto base
1.896.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2025, 16:34

Organismo contratante

Salut Terres de l'Ebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2025
Anuncio de Pliegos 2 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jun 2025
Anuncio de Formalización 2 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19