CSE/CC00/1101467360/26/PO servei de manteniment d'equips d'esterilització de Matachana i equipament relacionat de les Àrees Assistencials dels Hospitals de Verge de la Cinta, Josep Trueta, Germans Trias i Pujol i Àrees d'Atenció Primària de Metropolitana Nord, Catalunya Central de l'Institut Català de la Salut (ICS)

Expediente: ICSCC00-2026-163

Contrato de servicios anulado por ICS - Gerència de compres. Procedimiento restringido. Categoría CPV 50420000.

33.686
Presupuesto base
330.053
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
50420000
Publicación
10 abr 2026, 12:04
Fecha límite
29 abr 2026, 16:00

Documentos

(2)

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 29 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 06:23