En evaluacion Suministros

CS/CC00/1101468216/26/AMUP: Acord marc per al subministrament agregat d'elèctrodes de rehabilitació i estimulació per als centres de l'Institut Català de la Salut i centres adherits: Salut Sant Joan de Reus-Baix Camp, Gestió de Serveis Sanitaris, Consorci Sanitari Alt Penedès-Garraf, Hospital de Cerdanya - AECT Agrupació Europea de Cooperació Territorial, Institut de Diagnòstic per la Imatge i Salut Catalunya Central - Hospital de Berga

Expediente: ICSCC00-2026-167

Contrato de suministros en evaluación por ICS - Gerència de compres. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33140000.

3.267.370
Presupuesto base
6.861.477
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33140000
Publicación
24 abr 2026, 12:05
Fecha límite
13 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 13 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 06:22