Anulada Suministros

CS/CC00/1101464732/26/AMUP: acord marc per al subministrament agregatgases, gases quirúrgiques, torundes, cotó i cel·lulosa (complementari) per als centres de l'Institut Català de la Salut i centres adherits: Gestió de Serveis Sanitaris, Salut Catalunya Central - Hospital de Berga, Institut de Diagnòstic per la Imatge i Hospital de Cerdanya - AECT Agrupació Europea de Cooperació Territorial

Expediente: ICSCC00-2026-109

Contrato de suministros anulado por ICS - Gerència de compres. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 33141114.

699.834
Presupuesto base
1.819.569
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33141114
Publicación
20 abr 2026, 12:04
Fecha límite
20 abr 2026, 16:00
Duración
8 meses

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 abr 2026, 06:24