En evaluacion Suministros

CS/CC00/1101462774/26/MAR: Acord marc per a l'adquisició de quioscos interactius destinats a la millora de l'atenció als pacients i de monitors per a les sales d'espera i directoris dels edificis d'Atenció Primària de l'Institut Català de la Salut, amb un sistema de gestió remota integral per a les diferents Gerències de Primària.

Expediente: ICSCC00-2026-84

Contrato de suministros en evaluación por Institut Català de la Salut (ICS). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 30231320.

4.094.354
Presupuesto base
4.913.225
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30231320
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
30 mar 2026, 16:00
Duración
4 años
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)