En evaluacion Suministros

CS/CC00/1101458842/26/AMUP: subministrament agregat de catèters intravasculars punció venosa perifèrica curts, llargs, línia mitjana, catèters umbilicals i apòsits fixació per als centres de l'Institut Català de la Salut i dels centres adherits a aquest procediment: Institut de Diagnòstic per la Imatge, Gestió de Serveis Sanitaris, Institut Català d'Oncologia, Salut Catalunya Central - Hospital de Berga i Hospital de Cerdanya - AECT Agrupació Europea de Cooperació Territorial, Gestió Pius Hospital de Valls, SAM i Consorci Castelldefels Agents de Salut.

Expediente: ICSCC00-2026-107

Contrato de suministros en evaluación por Institut Català de la Salut (ICS). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33141200.

5.272.837
Presupuesto base
11.072.957
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33141200
Publicación
24 mar 2026, 12:03
Fecha límite
20 abr 2026, 16:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 abr 2026, 19:00

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)