En evaluacion Suministros

(CSAPG OB 2026/13) Subministrament, instal·lació dels equips i el cablejat, llicenciament de programari, configuració i monitorització de l'electrònica i transformació a nivell lògic de la xarxa LAN i WiFi, per la renovació de la xarxa de comunicacions dels diferents centres que formen el CSAPG.

Expediente: CSAPG-2026-31

Contrato de suministros en evaluación por Consorci Sanitari de l'Alt Penedès i Garraf. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 32420000.

1.407.100
Presupuesto base
1.688.520
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación 10 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Consorci Sanitari de l'Alt Penedès i Garraf