Anulada Suministros

(CSAPG OB 2026/06) Subministrament dels gasos medicinals d'ús sanitari i industrial als centres sanitaris del Consorci Sanitari de l'Alt Penedès i Garraf (CSAPG) i construcció d'una nova central de producció i emmagatzematge de gasos a l'Hospital Residència Sant Camil (HRSC).

Expediente: CSAPG-2026-20

Contrato de suministros anulado por Consorci Sanitari de l'Alt Penedès i Garraf. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 24111500.

2.552.922
Presupuesto base
3.063.506
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
24111500
Publicación
17 mar 2026, 05:22
Fecha límite
27 abr 2026, 16:00
Duración
5 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Consorci Sanitari de l'Alt Penedès i Garraf