Formalizada Servicios

CORREDORIA D'ASSEGURANCES I CONTRACTACIÓ SIMULTÀNIA D’UNA PÒLISSA D’ASSEGURANÇA PER ALS ESTUDIANTS DEL MÀSTER INTERNACIONAL EN TRANSICIONS I INNOVACIONS EN ENOTURISME (ERASMUS MUNDUS – WINTOUR) DE LA URV (SE 31/25)

Expediente: SE 31/25

L’objecte del contracte és el servei de corredoria d' assegurances i contractació simultània d’una pòlissa d’assegurança per als estudiants del Màster Internacional en Transicions i Innovacions en Enoturisme (Erasmus Mundus – WINTOUR) de la Universitat Rovira i Virgili.\nEl nombre d’estudiants a assegurar pels cursos acadèmics de la vigència del contracte (curs 2025-2026 i cus 2026-2027) són 109 com a màxim, anirà en funció dels estudiants matriculats.\nActualment la URV té contractat un servei de corredoria d’assegurances (exp. SE 11/20), L’objecte del contracte de la present licitació (pòlissa d’assegurances d’Eramus Mundus) no forma part de l’expedient SE 11/20\n

99.258
Presupuesto base
99.258
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 may 2025, 13:46

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2025
Anuncio de Pliegos 22 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 may 2025
Anuncio de Formalización 22 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)