En evaluacion Servicios

Coordinacion e gestion des actes dera Hèsta d'Aran, gestion era barra deth bar

Expediente: CGA 3109-0001/2025

Contrato de servicios en evaluación por Conselh Generau d'Aran en Lleida. Duración del contrato: 10 días. Categoría CPV 79952000.

1.500
Presupuesto base
1.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79952000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 14:05
Fecha límite
14 may 2025, 01:59
Duración
10 días

Organismo contratante

Conselh Generau d'Aran

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación 14 may 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada SER_NSP_2026_0008

Difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

46.310 €

Formalizada SER_NSP_2026_0007

L’objecte del present contracte és la difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

87.972 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

En evaluacion 2026/250054

Servicio de vigilancia sin armas para las sedes de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social en Lleida y de la Administración 25/02 de Balaguer para el periodo de 01.10.2026 a 30.09.2027

203.707 €

Más licitaciones de Conselh Generau d'Aran