Formalizada Servicios

CONTROL FINANCER, COMPTES ANUALS I AUDITORIA DE LES SUBVENCIONS NOMINATIVES CONCEDIDES PER L’AJUNTAMENT D’ASCÓ

Expediente: 1667/2026

Servei de control de financer, comptes anuals i auditoria de les subvencions nominatives concedides per l’Ajuntament d’Ascó, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques

60.000
Presupuesto base
60.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 17:28

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 ago 2026
Anuncio de Formalización 14 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament d'Ascó

En la misma provincia (Tarragona)