Adjudicada Servicios

Contrato derivado del acuerdo marco para los Servicios de asistencia técnica a la dirección de obra para el control, vigilancia y coordinación de seguridad y salud de obras del Proyecto de mejora y modernización de la Comunidad de Regantes del Rec del Molí de Pals (Girona)

Expediente: ND-170203-AM/ATCSS-VARND24

Contrato de servicios adjudicado por Sociedad Mercantil Estatal de Infraestructuras Agrarias, S.A. (SEIASA) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 25 meses. Categoría CPV 71317200. Adjudicado el 21 mar 2025 a PROASUR INGENIERIA CIVIL S.L.P-INCO ESTUDIO TECNICO S.L.. Se recibieron 6 ofertas.

176.429
Presupuesto base
176.429
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71317200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 14:16
Duración
25 meses

Adjudicación

Adjudicatario
PROASUR INGENIERIA CIVIL S.L.P-INCO ESTUDIO TECNICO S.L.
NIF
307079
Fecha
21 mar 2025, 01:00
Importe
158.698
Ofertas recibidas
6

Documentos

(1)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 mar 2025
Anuncio de Formalización 21 mar 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Mismo sector y zona (71 en Girona)

Abierta ICSOL-2026-93

MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

61.249 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta 2026/219

Redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Blanes, Lloret de Mar i Palamós

1.016.655 €

Abierta CSE/AH04/1101480047/26/PO

Servei de la direcció facultativa d’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.552 €

Abierta CSE/AH04/1101480045/26/PO

Servei de la direcció executiva (obra i instal·lacions), coordinació de seguretat i salut i assistència tècnica de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.033 €

Abierta CSE/AH04/1101480038/26/PO

Servei per la direcció d’instal·lacions de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

32.772 €

Abierta CSE/AH04/1101480015/26/PO

Servei per la coordinació d’obra i planificació de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

27.000 €

Abierta CTN2600220

Coordinació de la seguretat i salut de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TMd'Albons - cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

15.470 €

Más licitaciones de Sociedad Mercantil Estatal de Infraestructuras Agrarias, S.A. (SEIASA)