Formalizada Servicios

CONTRATO DE SERVICIOS DE CONSULTORÍA, MEDIANTE PROCEDIMIENTO ABIERTO SIMPLIFICADO, PARA LAS LABORES DE DINAMIZACIÓN DE LA OFICINA DE GESTIÓN INTEGRAL DE PROYECTOS TRACTORES (OGIPT) DE LA RED INNPULSO

Expediente: 05/2025

Prestación de un servicio de asistencia técnica integral para la dinamización de la Oficina de Gestión Integral de Proyectos Tractores (OGIPT), que junto con el resto de las oficinas de asistencia técnica, ofrece soporte a los órganos de Gobierno en el despliegue del plan de trabajo de la Red Innpulso.

145.200
Presupuesto base
145.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Espanya (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 18:30

Organismo contratante

Ajuntament de Viladecans

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 mar 2026
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 mar 2026, 09:39

Más licitaciones de Ajuntament de Viladecans

Abierta AOE/AGI/Contractació/2026/57 — 26/2026/CSERV

SERVEI DE DIRECCIÓ, ACOMPANYAMENT I COORDINACIÓ DEL PROJECTE D'ECONOMIA REGENERATIVA DE VILADECANS 2026–2027 “VILADECANS CIUTAT LABORATORI – UNA ESTRATÈGIA DE DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC REGENERATIU”, FINANÇAT PER LA DIPUTACIÓ DE BARCELONA.

39.666 €

Abierta AOE/AGI/Contractació/2026/57 — 26/2026/CSERV

Serveis de direcció, acompanyament i coordinació tècnica del Projecte d'Economia Regenerativa de Viladecans durant el període 2026–2027, amb mesures de contractació pública sostenible.

33.055 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

SUBMINISTRAMENT, MITJANÇANT LA MODALITAT D’ARRENDAMENT, DE DOS VEHICLES ELECTRICS COMPARTITS ENTRE LA CIUTADANIA I EL PERSONAL MUNICIPAL, AIXÍ COM EL SERVEI D’IMPLANTACIÓ, GESTIÓ I MANTENIMENT DELS VEHICLES.

59.510 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta AOE/AGI/CONTRACTACIÓ/2026/52-20/2026/CSERV

SERVEI DE DISSENY I EXECUCIÓ DE PROGRAMES ORIENTATS A LA INNOVACIÓ EMPRESARIAL I SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE PROCESSOS DE MENTORING EN ÀREES DE GESTIÓ EMPRESARIAL I TECNOLÒGICA, EN EL MARC DELS PROGRAMES DE LA UNITAT D’EMPRESES I EMPRENEDORIA DE L’ÀREA D’OCUPACIÓ I EMPRESES DE VILADECANS.

77.273 €