Adjudicada Suministros

Contrato Basado EES 3 Instalación y CCTV Terminal F2 dentro del Acuerdo Marco para la Adquisición e Instalación del Equipamiento Automatizado Necesario para el Control Fronterizo en el Puerto de Barcelona en el Marco del EES (Entry Exit System) y ETIAS

Expediente: 2026-00240

Contrato de suministros adjudicado por Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA) en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 32323500. Adjudicado el 12 jul 2026 a INETUM ESPAÑA, S.A. en UTE con AMBAR SEGURIDAD Y ENERGÍA, S.L. (UTE INETUM-AMBAR APB EXPTE 2024R320063). Se recibió 1 oferta.

238.455
Presupuesto base
238.455
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32323500
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 15:06
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
INETUM ESPAÑA, S.A. en UTE con AMBAR SEGURIDAD Y ENERGÍA, S.L. (UTE INETUM-AMBAR APB EXPTE 2024R320063)
NIF
U26967927
Fecha
12 jul 2026, 02:00
Importe
238.455
Ofertas recibidas
1

Documentos

(1)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 jul 2026
Anuncio de Formalización 12 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:49

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000535

Subministrament de reposició de switchos de SAN pel CPD per Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS125/26)

38.000 €

Más licitaciones de Presidencia del Consejo de Administración de la Autoridad Portuaria de Barcelona (PORT DE BARCELONA)