Abierta 30 sep 2026 (26d 7h) Servicios

Contratación del servicio de intervención rápida en el mantenimiento y conservación de pavimentos de la vía pública en el término municipal de Salou.

Expediente: 8450/2026

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Salou en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50230000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 29 sep 2026.

826.446
Presupuesto base
1.404.959
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50230000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 06:00
Fecha límite
30 sep 2026, 01:59 (26d 7h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 30 sep 2026
Finaliza en 26 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:24

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta 01_2026

Servicio de mantenimiento de los simuladores de vuelo gestionados por la Fundación Rego

80.580 €

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

Adjudicada 46/26

Manteniment del maquinari i programari de servidors del fabricant Sun/Oracle a la Universitat Rovira i Virgili (CE-SDA SE 46/26)(Contracte específic de l'SDA del CSUC 23/40, categoria: 1)

60.200 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Formalizada SE 04/27

Servei de manteniment preventiu i correctiu de l’equip XPS PROVENX-NAP (SPECS) ubicat al Servei de Recursos Científics i Tècnics (SRCiT) de la Universitat Rovira i Virgili (SE 04/27)

130.000 €

En evaluacion 15-2026

Servei de manteniment tècnic legal en mitja tensió, baixa tensió i realització de termografies, per a la planta de SIRUSA

39.508 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salou