Abierta 2 oct 2026 (29d 7h) Servicios

Contratación de una agencia de medios para llevar a cabo los servicios de diseño de la estrategia y plan de medios del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la planificación, la negociación de las tarifas y descuentos, la contratación de los espacios publicitarios, y el análisis y seguimiento de las campañas publicitarias.

Expediente: 2026/364

Contrato de servicios publicado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79341200. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

1.915.950
Presupuesto base
5.747.851
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79341200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 04:01
Fecha límite
2 oct 2026, 14:00 (29d 7h)
Duración
2 años
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 29 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €

Abierta GENE2026002960 (X2026003009A)

Contractació de la dinamització de les cavalcades de reis de Castell d’Aro i Platja d’Aro i la decoracióambientació del Palau d’Esports de Platja d’Aro i la Sala Polivalent de Castell d’Aro, per a la rebuda dels reis d’Orient

130.000 €

Abierta 202617000013

Servicio de seguridad privada, servicio de Acuda y custodia de llaves del Edificio Administrativo de Servicios Múltiples, en Av. Jaume I, 17. Subdelegación del Gobierno en Girona.

73.115 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Abierta 2026043068

L'objecte del contracte és la prestació del Servei d'Atenció Telefònica per atendre les demandes i la gestió del Centre Coordinador d'Emergències de Girona 092, situat a les dependències municipals de la Policia Municipal ubicades al carrer Bernat Bacià 4.

602.099 €

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

Segons s’estableix a la normativa específica relativa a la Protecció contra Incendis, “Reglament d’Instal·lacions de Protecció contra Incendis” (RIPCI) R.D. 513/2017, de 22 de maig. Reial Decret 513/2017, és necessari contractar el servei de manteniment dels sistemes de ventilació mecànica de l’estació d’autobusos de Girona per tal de garantir-ne el seu correcte estat de funcionament i conservació.El sistema de ventilació forçada de l’estació d’autobusos de Girona s’integra de manera esquemàtica dels següents components: • Conductes d’admissió, extracció d’aire • Reixes, comportes, etc. • Extractors (turbines) • Variadors de freqüència de les turbines • Quadres elèctrics de control • Connexió a SCADA Segons detall del plec tècnic

35.970 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/365

Este contrato se divide en dos prestaciones directamente relacionadas: Prestación 1: Servicio de almacenamiento y Prestación 2: Servicio de transporte

260.000 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

24.600 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €