Formalizada Servicios

Contratación de los servicios y sistemas de telecomunicaciones de la Autoridad Portuaria de Tarragona

Expediente: 2025_003SE

Contrato de servicios formalizado por Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 36 meses. Categoría CPV 64200000. Adjudicado el 13 jun 2025 a UTE TELEFONICA. Se recibieron 2 ofertas.

539.000
Presupuesto base
905.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
64200000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 09:00
Fecha límite
11 abr 2025, 01:59
Duración
36 meses

Adjudicación

Adjudicatario
UTE TELEFONICA
NIF
A82018474
Fecha
13 jun 2025, 02:00
Importe
509.307
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona
NIF: Q4367131B

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 13 jun 2025
Anuncio de Formalización 11 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 mar 2026, 21:13

Mismo sector y zona (64 en Tarragona)

Abierta 2026/15625

Enviament/repartiment (tipus enviament premsa porta a porta) a domicili (local) de la revista municipal aproximadament un màxim de 150grs. La distribució s’efectuarà amb les següents condicions: • Cobertura del repartiment: nucli urbà, disseminats i Riumar. • Termini de repartiment de la revista: 10 dies naturals des de la recollida. • Informe inicial de distribució. • Informe final de distribució, detallant si han existit incidències. Per regla general, la distribució serà en remeses de 3.500 o 3.750 exemplars aproximadament. L’empresa adjudicatària haurà de fer el retorn de les revistes sobrants a l’emplaçament que comuniqui l’Ajuntament de Deltebre.

8.500 €

Adjudicada 2679/2025

L’objecte del contracte és la prestació de serveis postals per a l’Ajuntament de l’Arboç i per a l’oficina del jutjat de Pau i Registre Civil de l’Arboç en les modalitats que s’especifiquen en els plecs de prescripcions tècniques. S’entén per servei postal la recollida, admissió, classificació, tractament, curs, transport, distribució i lliurament de correspondència, de qualsevol pes, en les modalitats especificades, tant dins com fora del terme municipal i tant en territori Estatal com internacional.

25.500 €

Adjudicada 6274/2026

Adhesió a l'Acord Marc dels serveis de missatgeria i transport en fred, lot 1: serveis no planificats de missatgeria de la Comissió Central de Subministament de la Generalitat (CCS-2024-1)

7.585 €

Anulada 2026/42-GEC

L’objecte del contracte és el servei de xarxa de dades de les oficines, del centre de processament de dades (CPD) dels serveis centrals i del CPD extern de BASE-Gestió d’Ingressos (en endavant BASE). Per tal d’oferir els diversos serveis tecnològics es requereix un recolzament sobre una xarxa de comunicacions de totes les seus allà on s’ofereixen serveis de BASE; de conformitat amb les característiques que s’especifiquen en el plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquesta xarxa de comunicacions ha d’estar formada per una tecnologia fiable i que garanteixi per a l’organisme els requeriments d’ample de banda, velocitat, latència i jitter per tal de garantir un bon servei per BASE.

89.842 €

Desierta X2026034822

la prestació del servei de distribució d’enviaments publicitaris, informatius i promocionals no personalitzats que emeti l’Ajuntament de Cambrils dins del terme municipal de Cambrils.

34.497 €

En evaluacion 82/2026

Condiciones que han de regir la selección de diversos operadores para la prestación de los servicios mayoristas de banda ancha y conectividad a IDETSA y a sus clientes, con la finalidad de formalizar posteriormente contratos basados en necesidades concretas.

381.910 €

Formalizada 30/2026

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis postals que genera l’Ajuntament del Morell i el Jutjat de Pau, els quals inclouen les activitats de recollida, admissió, classificació, transport, distribució i lliurament, i retorn d’informació d'enviaments de cartes i notificacions, de qualsevol pes, tant dins com fora del terme municipal, i majoritàriament en territori estatal.

25.768 €

Anulada 6795/2026

Licitació dels serveis postals

105.600 €

Adjudicada 3333/2026

Serveis consistents en la prestació dels serveis postals per l'Ajuntament de Torredembarra i el Jutjat de Pau

19.008 €

Adjudicada 2026/2956

Serveis postals (en concret cartes i targetes postals, cartes certificades i notificacions administratives amb destinació al territori estatal i internacional) missatgeria i transport de paqueteria de l’ajuntament de Deltebre i el Jutjat de Pau i repartiment de la revista municipal per l’Ajuntament de Deltebre

34.946 €

Más licitaciones de Presidencia de la Autoridad Portuaria de Tarragona