Formalizada Suministros

Contratación basada a través del lote 7 del Acuerdo Marco del sistema de contratación centralizada AM 14/2022 para el suministro de una Pick Up para la agrupación de voluntarios de Protección Civil del Ayuntamiento de Eivissa

Expediente: 18596/2026

Contrato de suministros formalizado por Concejalía Delegada del Ayuntamiento de Eivissa en Illes Balears. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 210 días. Categoría CPV 34130000. Adjudicado el 18 may 2026 a FORD ESPAÑA SL. Se recibió 1 oferta.

36.500
Presupuesto base
36.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34130000
Lugar de ejecución
Illes Balears (Illes Balears)
Publicación
27 may 2026, 09:22
Duración
210 días

Adjudicación

Adjudicatario
FORD ESPAÑA SL
NIF
B46066361
Fecha
18 may 2026, 02:00
Importe
36.500
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Concejalía Delegada del Ayuntamiento de Eivissa
NIF: P0702600H

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 may 2026
Anuncio de Formalización 26 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:15

Mismo sector y zona (34 en Illes Balears)

Abierta PAS 07 RENTING FURGO

El objeto del presente contrato es el suministro, en régimen de arrendamiento sin opción de compra (renting), de un (1) vehículo libre de emisiones tipo furgón/furgoneta, destinado principalmente al Departamento de Mantenimiento de MERCAPALMA

25.440 €

Formalizada 2026/62-2

Adjudicació d'un vehicle tipus furgó tancat, marca Opel, model Movano, etiqueta C, amb bolla d'enganxament homologada com a accessori addicional, per al departament de Serveis Generals de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1/2024.Lot 5.

28.014 €

Formalizada 2026/62-1

Subministrament d'una furgoneta i un vehicle tipus furgó tancat per al departament de Serveis Generals. Acord Marc FELIB 1/2024. Lots 4 i 5.

22.594 €

Formalizada 2026/36-4

Adjudicació de dos vehicles amb pes màxim autoritzat (PMA) fins 3.500 kg amb bolquet i grua, model i marca Isuzu M27 generation 2 serie bleu obd-e 3.5 tn, motor explosició amb bolla d'enganxament homologada per a cada vehicle com accesori addiciónal, per al Departament de Servis Generals -Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025.Lote 7

118.300 €

Formalizada 2026/36-3

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kgs, amb bolquet (caixa remolcadora), marca i model MAXUS DELIVER 9 1.3 CHASIS DRT / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 6

85.600 €

Formalizada 2026/36-2

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kg, marca i model: Maxus deliver 9 I.3 chasis drt / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió per al Departament de Servis Generals - Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 4

92.774 €

Formalizada 2026/36-1

Adjudicació d'un vheicle "pick up" marca Ssangyong model Musso Sports Pro Diesel 2.2 4WDMT per al Departament de Protecció Civil de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 3

46.615 €

En evaluacion 10592/2026

L'objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat d'arrendament sense opció de compra, de dos vehicles per a l'ús dels serveis tècnics municipals, de manera que es puguin dur a terme les tasques pròpies d'aquest negociat: 1. Inspecció d'obres 2. Certificats de finals d'obra 3. Control i inspecció d'activitats, etc.

28.959 €

En evaluacion 34441/2026

Subministrament mitjançant adquisició de cadires, taules, tanques i carpes destinades a l'organització d'esdeveniments municipals de l'Ajuntament d'Eivissa

39.068 €

En evaluacion 2026/2818

Suministro de un vehículo para el reparto de comida a domicilio del servicio de ayuda a domicilio del Ayuntamiento de Sant Llorenç des Cardassar

28.926 €

Más licitaciones de Concejalía Delegada del Ayuntamiento de Eivissa