Adjudicada Servicios

Contracte servei integral de diverses Escoles del Gironès (Lot-1) i de l'Escola Palau (Lot-2)

Expediente: 2026/25/1403

Contracte de serveis corresponent al servei integral de menjador escolar per l'alumnat de diverses escoles del Gironès -Escola Carme Auguet i Escola Santa Eugènia de Girona i l’Escola Sant Jordi de Sant Jordi Desvalls- (Lot 1), i per a l'alumnat de l’ Escola Palau (Lot 2) de Girona, per al curs escolar 2026-2027.

617.599
Presupuesto base
208.063
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Gironès, Girona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 16:40

Organismo contratante

Consell Comarcal del Gironès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Consell Comarcal del Gironès

En la misma provincia (Girona)