Adjudicada Servicios

CONTRACTE SERVEI DEL PERSONAL D’ACOMPANYAMENT DEL TRANSPORT ESCOLAR A LA COMARCA DELS BAGES

Expediente: 2025_1123

El present contracte és la prestació del servei de personal d’acompanyament del transport escolar a la Comarca del Bages, que es divideix en 2 lots: LOT 1: Contractació del servei d’acompanyament de transport escolar, dirigit a l’alumnat de primària i secundària, usuari dels serveis de transport d’acord amb les hores que es relacionen a les fitxes del annexos i la descripció següent: - 2 persones d’acompanyament per prestar el servei en les línies regulars de transport de viatgers amb vehicles de 35 a 60 places (autobusos) amb reserva de places. - 1 persona de reforç d’acompanyament que donarà suport a un determinat servei. L’assignació d’aquest monitoratge de reforç a un determinat servei anirà a càrrec del Consell Comarcal, segons les necessitats de la comarca de cada curs escolar. Es fixarà a l’inici de cada curs escolar i en funció de l’evolució de les necessitats es podrà modificar durant el curs el servei de transport en el qual aquesta persona de monitoratge prestarà el servei d’acompanyament. - Bossa d’hores establerta amb un màxim de 600 hores per curs que, es podran activar segons necessitats dels serveis de transport escolar a la comarca, segons el preu unitari establert. LOT 2: Contractació del servei d’acompanyament de transport escolar dirigit a l’alumnat de primària i secundària, usuari dels serveis de transport, d’acord de les línies que es relacionen en les fitxes d’itinerari dels annexos i la descripció següent: - 10 persones d’acompanyament per prestar el servei en els vehicles de 9 places (taxis) d’educació especial. - Una bossa d’hores establerta amb un màxim de 800 hores per curs que es podran activar segons necessitats dels serveis de transport escolar a la comarca, d’acord amb el preu unitari establert.

595.613
Presupuesto base
470.513
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Bages, Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 13:02

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

En la misma provincia (Barcelona)