Formalizada Servicios

CONTRACTE SERVEI DE MANTENIMENT I SUPORT TÈCNIC D'APARELLS MÈDICS DE DIVERSES ENTITATS

Expediente: 20180153

Contracte del servei de manteniment i suport tècnic d'aparells mèdics dels centres gestionats per les entitats Hospital de Sant Joan de Reus, SAM, Gestió Comarcal Hospitalària, SA, Centre MQ Reus, SA, Fundació Sagessa Salut, Hospital Comarcal d'Amposta, SAM, i Fundació per a l'Atenció Social.

5.009.313
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 oct 2020, 18:12

Organismo contratante

Fundació Sagessa - Salut

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 oct 2020
Anuncio de Pliegos 5 oct 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 nov 2019
Anuncio de Formalización 5 oct 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €