Formalizada Servicios

Contracte servei - Plataforma integral de gestió elctrònica de procediments administratius (GESTIONA)

Expediente: 395/2025

L’objecte del contracte és el servei de Plataforma integral de gestió electrònica de procediments administratius -GESTIONA- per l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet, que inclou la implantació si s’escau, el manteniment i l’assistència tècnica i jurídica d'una plataforma integral d'administració electrónica de 2ª generació o altra posterior desenvolupada durant la vigència del contracte, l’allotjament i custodia de la informació, la integració de serveis AOC/AGE així com les plataformes corporativa, d’hisenda local, de recursos humans i de contractació i el DRAG.

116.140
Presupuesto base
116.140
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Sant Martí de Centelles, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2025, 17:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2025
Anuncio de Pliegos 18 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 may 2025
Anuncio de Formalización 18 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de la Pobla de Mafumet

En la misma provincia (Tarragona)