Adjudicada Suministros

Contracte reservat a centres especials de treball (CET) d'iniciativa social i empreses d'inserció, per subministrament de material ordinari imprès personalitzat per al Museu Nacional d’Art de Catalunya, sense incloure el disseny, amb mesures de contractació pública responsable social i ambiental i finalitats d’integració i reinserció social

Expediente: MNAC-2026-79

Contrato de suministros adjudicado por Consorci Museu Nacional d'Art de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 22458000. Adjudicado a FUNDACIÓ AMPANS. Se recibieron 2 ofertas.

25.000
Presupuesto base
38.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22458000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 abr 2026, 20:00
Fecha límite
11 may 2026, 13:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
FUNDACIÓ AMPANS
NIF
G08444671
Importe
25.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(4)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación 11 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (22 en Barcelona)

Abierta 905268/26

Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona

27.716 €

Abierta AJT/43418/2026

(SU-14/2026) Contrato mixto de suministro y servicios para la producción gráfica, el manipulado, el transporte y entrega del material gráfico informativo y comunicacional del Ayuntamiento de Hospitalet de Llobregat.

493.613 €

Formalizada 2019/696/1408

Serveis de disseny gràfic i de maquetació-disseny periodístic de publicacions i campanyes institucionals

105.349 €

En evaluacion 074_26000159

El subministrament de fons bibliogràfic de novetats editorials per a les biblioteques de Barcelona, per als clubs de lectura i activitats de promoció de la lectura en català

48.077 €

Adjudicada BCN-168/2026

Renovacion Subscripción Tarifec Online Anual Del Año 2026

400 €

En evaluacion 12026/2026

Subministrament d'elements publicitaris per a les campanyes de comunicació (2 lots)

82.645 €

Formalizada 2024CO0261SUV07

L'objecte de la present licitació és el subministrament i les tasques complementàries d'impressió i personalització de targetes codificades d’un total de 2.000 persones treballadores de les diferents Unitats de BSM.

1.300 €

En evaluacion 8/2026

Subministrament dels elements i suports gràfics d’imatge corporativa i senyalització que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya requereix per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges, així com d’altres accions que la Fundació duu a terme en el marc del Festival. Aquest subministrament inclou la producció, el muntatge, la instal·lació, la recol·locació, el manteniment, el desmuntatge, el transport i l’ emmagatzematge i/o eventual destrucció d’aquest material.

33.500 €

En evaluacion 2026/3352

Contractació mixta del servei de disseny i implementació d'una campanya de prevenció de residus comercial i del subministrament dels materials necessaris

47.579 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Más licitaciones de Consorci Museu Nacional d'Art de Catalunya

Formalizada MNAC-2026-156

Adquisició de la pintura de Joaquim Mir, “La Sagrada Família en construcció” (1898), i de l’obra d’Antoni Clavé, “Bridge” (1938).

45.000 €

Formalizada MNAC-2026-95

Servei de manteniment i reparació de les màquines d’elevació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública responsable social i ambiental

25.426 €

Formalizada D154-2026/132

Concurs de projectes, amb intervenció de jurat, per a la selecció del projecte d’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, i l’adjudicació del contracte de serveis relatius a la redacció de l’avantprojecte de l’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, així com la possible adjudicació dels posteriors treballs que es relacionen com a “possibles adjudicacions posteriors”; Etapa 2: Projecte bàsic d’arquitectura i instal·lacions

718.104 €

En evaluacion MNAC-2026-150

Servei de producció audiovisual multicanal de la programació d’activitats i exposicions del Museu Nacional d’Art de Catalunya per al període de 14 mesos, amb mesures de responsabilitat social i ambiental

185.000 €

En evaluacion MNAC-2026-151

Redacció de projecte executiu i direcció d’obra de reparació de les patologies constructives de cúpules i torres detectades en les darreres campanyes d’inspecció de l’obra civil de l’edifici Palau Nacional del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública social i ambiental

193.440 €