Formalizada Servicios

CONTRACTE RELATIU AL SERVEI DE MANIPULACIÓ I PREPARACIÓ DE TRAMESES POSTALS PER LA FUNDACIÓ DEL GRAN TEATRE DEL LICEU

Expediente: 067-T2526-DEF-SE

067-T2526-DEF-SE - Contracte relatiu al servei de manipulació i preparació de trameses postals per la Fundació del Gran Teatre del Liceu

132.752
Presupuesto base
132.752
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2026
Anuncio de Formalización 11 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

En la misma provincia (Barcelona)